Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

10134.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vikler László (1912-1980): Akt, akvarell-papír, üvegezett keretben 50x70cm
10135.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vinkler László (1912-1980): Legelő tehén, olaj-farost, jelzett 65x50 cm
10136.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

E. Wéber jelzéssel: Betyárok, olaj-fa, keretben 50x60cm
10137.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1965 Zala Tibor (1920-2004): Éljen április 4.  Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika.  80x100 cm
10138.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ziffer Sándor jelzéssel: Látogatóban, olaj-vászon, 40x50cm
10139.

Rufpreis:
12 000 HUF

10140.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

10141.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül, olaj-vászon (kis szakadás) 40x50 cm
10142.

Rufpreis:
3 000 HUF

XX. sz. eleje. Jelzés nélkül: Kastély az Adriánál, olaj-vászon, keretben 50x70 cm
10143.

Rufpreis:
5 000 HUF

XX. sz. eleje, jelzés nélkül: Kastély a parton, olaj-furnér, keretben 70x53 cm
10144.

Rufpreis:
6 000 HUF

10145.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF