Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
472584
10134
159
28000
504098
10135
159
Vikler László (1912-1980): Akt, akvarell-papír, üvegezett keretben 50x70cm
507287
10136
159
15000
Vinkler László (1912-1980): Legelő tehén, olaj-farost, jelzett 65x50 cm 504077
10137
159
40000
E. Wéber jelzéssel: Betyárok, olaj-fa, keretben 50x60cm
485233
10138
159
1965 Zala Tibor (1920-2004): Éljen április 4. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. 80x100 cm
509365
10139
159
Ziffer Sándor jelzéssel: Látogatóban, olaj-vászon, 40x50cm 509183
10140
159
25000
455112
10141
159
14000
431647
10142
159
Jelzés nélkül, olaj-vászon (kis szakadás) 40x50 cm
436963
10143
159
XX. sz. eleje. Jelzés nélkül: Kastély az Adriánál, olaj-vászon, keretben 50x70 cm
411194
10144
159
XX. sz. eleje, jelzés nélkül: Kastély a parton, olaj-furnér, keretben 70x53 cm
449484
10145
159
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF