Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
509356
10110
159
Stéhlik Lajos (1907-1997): Tópart, olaj-farost, jelzett, keretben 38x52cm 427211
10111
159
2500
Stettner Béla (1928-1984): Az 1957-es május elseje, rézkarc-papír, jelzett SB 969, keretben 42x43 cm 477547
10112
159
24000
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Álom arcai. Akril, márványpapír, jelzett. 50x70 cm
509435
10113
159
1966 Jozef Sunkiewicz: Csendélet. Olaj, farost 36x43 cm
504143
10114
159
Szántó Jenő: Dalmácia, akvarell-papír, üvegezett keretben 22x32cm 504154
10115
159
Szántó Jenő: Amszterdami virágpiac, tempera-papír, üvegezett keretben 33x40cm 457095
10116
159
1947 Szegedi Gyula: Fájdalmas Krisztus, olaj-furnér, jelzett, 19x26 cm 491561
10117
159
50000
491562
10118
159
44000
412344
10119
159
481440
10120
159
D. Szabó.. jelzéssel: 2 db magyar ex libris. az egyik jelzett
455437
10121
159
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF