Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Stéhlik Lajos (1907-1997): Tópart, olaj-farost, jelzett, keretben 38x52cm
10110.

Rufpreis:
6 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Az 1957-es május elseje, rézkarc-papír, jelzett SB 969, keretben 42x43 cm
10111.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Álom arcai. Akril, márványpapír, jelzett. 50x70 cm
10112.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1966 Jozef Sunkiewicz: Csendélet. Olaj, farost 36x43 cm
10113.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szántó Jenő: Dalmácia, akvarell-papír, üvegezett keretben 22x32cm
10114.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szántó Jenő: Amszterdami virágpiac, tempera-papír, üvegezett keretben 33x40cm
10115.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1947 Szegedi Gyula: Fájdalmas Krisztus, olaj-furnér, jelzett, 19x26 cm
10116.

Rufpreis:
3 000 HUF

10117.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10118.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10119.

Rufpreis:
3 000 HUF

D. Szabó.. jelzéssel: 2 db magyar ex libris. az egyik jelzett
10120.

Rufpreis:
1 000 HUF

10121.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF