Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
426546
10182
159
cca 1900 M.I. jelzéssel: Tátra, ola-farost, jó keretben 50x40 cm
435150
10183
159
60000
XIX. sz. vége: Sinha? jelzéssel: Arab piactér. Olaj-vászon, nagyon szép faragott fa keretben 110x85 cm
509459
10184
159
SZKF. jelzéssel: Lovak. Olaj, vászon. jelzett. 60x80 cm Keretben 467903
10185
159
Nepáli, kézi szövésű sárkányokat ábrázoló faliszőnyeg / Tibet: Hand-weaven wall-carpet depicting dragons 95x65 cm
504124
10186
159
4db klf nyomat, festmény keretben, különböző méretben
484863
10187
159
3db klf technikával készült rajz (ceruza, filc, akvarell)
486360
10188
159
1965 Jelzett szovjet linómetszet 50x81cm
455518
10189
159
XX. sz eleje: gobelin üvegezett keretben 40x50cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF