Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
447904
10085
159
50000
Orbán Attila (1958): Plaited mask, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
470960
10087
159
44000
Orbán Attila (1958): Négy alak, akril-vászon, jelzett 95x115 cm
449460
10088
159
493155
10089
159
50000
455786
10090
159
495152
10091
159
Parányi jelzéssel: Virág csendélet. Olaj- farost , jelzett,keretben 66x80cm
509150
10092
159
Pálmai jelzéssel: A Szent család, tempera-vászon, jelzett, keretben 47x89cm
458341
10093
159
90000
Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Aratás után olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 75x95 cm (kis szakadással)
489065
10094
159
38000
493856
10095
159
Petrik Albert (1876-1916): Római edények, ceruza-papír, üvegezett keretben, 19x25cm
493835
10096
159
Petrik Albert (1876-1916): Nő gyermekével, ceruza-papír, üvegezett keretben, 18x23cm 493861
10097
159
Petrik Albert (1876-1916): Magyar hímzés motívum, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben, 26x32cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF