Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Orbán Attila (1958): Plaited mask, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
10085.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Orbán Attila (1958): Négy alak, akril-vászon, jelzett 95x115 cm
10087.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10088.

Rufpreis:
5 000 HUF

10089.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10090.

Rufpreis:
12 000 HUF

Parányi jelzéssel: Virág csendélet. Olaj- farost , jelzett,keretben 66x80cm
10091.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pálmai jelzéssel: A Szent család, tempera-vászon, jelzett, keretben 47x89cm
10092.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Aratás után olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 75x95 cm (kis szakadással)
10093.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10094.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Petrik Albert (1876-1916): Római edények, ceruza-papír, üvegezett keretben, 19x25cm
10095.

Rufpreis:
800 HUF

Petrik Albert (1876-1916): Nő gyermekével, ceruza-papír, üvegezett keretben, 18x23cm
10096.

Rufpreis:
800 HUF

Petrik Albert (1876-1916): Magyar hímzés motívum, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben, 26x32cm
10097.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF