Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
436571
10036
159
Horváth K. jelzéssel: Virág csendélet, olaj, furnér, keretben 76x55 cm
477556
10037
159
14000
509436
10038
159
509437
10039
159
449455
10040
159
Iváll jelzéssel: Tanya, olaj-vászon, keretben 50x38 cm
509549
10041
159
Juhász S. jelzéssel: Olaj, vászon 70x50 cm keret nélkül hajtásnyomokkal
509547
10042
159
472571
10043
159
13000
Katona Bálint: A vágy korlátai. Tempera, kollázs, jelzett, üvegezett keretben 55x41 cm
414467
10044
159
25000
Kádár József (1936): Tanyán, olaj-farost, jelzett, keretben 40x110 cm
431649
10045
159
Karácsonyi jelzéssel: Tájkép, olaj-vászon jó állapotú keretben 47x38 cm
496289
10046
159
490561
10047
159
1988 Kelemen Éva jelzéssel: Női arc. olaj, farost. keretben 24x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF