Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Horváth K. jelzéssel: Virág csendélet, olaj, furnér, keretben 76x55 cm
10036.

Rufpreis:
6 000 HUF

10037.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10038.

Rufpreis:
3 000 HUF

10039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iváll jelzéssel: Tanya, olaj-vászon, keretben 50x38 cm
10040.

Rufpreis:
5 000 HUF

Juhász S. jelzéssel: Olaj, vászon 70x50 cm keret nélkül hajtásnyomokkal
10041.

Rufpreis:
5 000 HUF

10042.

Rufpreis:
5 000 HUF

Katona Bálint: A vágy korlátai. Tempera, kollázs, jelzett, üvegezett keretben 55x41 cm
10043.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Kádár József (1936): Tanyán, olaj-farost, jelzett, keretben 40x110 cm
10044.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Karácsonyi jelzéssel: Tájkép, olaj-vászon jó állapotú keretben 47x38 cm
10045.

Rufpreis:
6 000 HUF

10046.

Rufpreis:
8 000 HUF

1988 Kelemen Éva jelzéssel: Női arc. olaj, farost. keretben 24x30 cm
10047.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF