Tétel

Rufpreis:

25 000 HUF

Beschreibung:

A felszabadult Magyarország negyed százada.
Bp. 1970. k.n. Varga Nándor, Pásztor Gábor, Gars Gábor, Lukovszky László, Czinke Ferenc, Bárczy Pál, Gy. Molnár István, Würtz Ádám, Hincz Gyula, Stettner Béla, Rozarits Tibor, Rékássy Csaba, Raszler Károly, Kerti Károly, Végvári János, Bánffy József, Krajcsirovits Henrik rézkarca, mintás hártyapapírral, szép állapotban. Méret: 280 x 400 mm. A 17 mű mindegyike sajátkezűleg aláírt. 2 sztl. lev. (Tartalomjegyzék, Bevezető szöveg) Kék, jó állapotú kiadói mappában, aranyozott felirattal. Korlátozott példányban jelent meg. Ritka.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : Sys