https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Porcelán

Tételek száma: 418

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880-90 körül. m: 63 cm, d: 22 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
11391.

Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880-90 körül. m: 63 cm, d: 22 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 891,89
EUR
,
2 058,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Villeroy & Boch, XIX. sz., judaika ivókorsó, platina mázas fajansz, tetején Dávid-csillag ábrázolással, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11392.

Villeroy & Boch, XIX. sz., judaika ivókorsó, platina mázas fajansz, tetején Dávid-csillag ábrázolással, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
EUR
,
764,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Zsolnay kisplasztika - Kurkászó majmok. Terv.: Sinkó András, 1940-es évek. Savmaratott felületén eozinmázakkal festett, alján pajzspecsétes jelzéssel. Hibátlan, 14x10,5x8 cm
11393.

Zsolnay kisplasztika - Kurkászó majmok. Terv.: Sinkó András, 1940-es évek. Savmaratott felületén eozinmázakkal festett, alján pajzspecsétes jelzéssel. Hibátlan, 14x10,5x8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
EUR
,
558,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900, Villeroy & Boch Mettlach Stein porcelán judaika boroskorsó. Opalinüveget utánzó krémporcelán alapon reliefszerű szőlő- és seregélyminták, elöl alakokkal közrefogott kartusban német szöveg. Billenthető ón fedélben belefoglalt porcelánon Dávid-csillag, benne szőlőfürt. Fogóján tűzhibával, apró kopottsággal, jelzett, m: 17 cm
11395.

cca 1900, Villeroy & Boch Mettlach Stein porcelán judaika boroskorsó. Opalinüveget utánzó krémporcelán alapon reliefszerű szőlő- és seregélyminták, elöl alakokkal közrefogott kartusban német szöveg. Billenthető ón fedélben belefoglalt porcelánon Dávid-csillag, benne szőlőfürt. Fogóján tűzhibával, apró kopottsággal, jelzett, m: 17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Villeroy & Boch, XIX. sz., empír futómintákkal és jellegzetes német figurákkal díszített váza. Platina mázas fajansz, Jelzett, minimális kopással, m: 22 cm
11396.

Villeroy & Boch, XIX. sz., empír futómintákkal és jellegzetes német figurákkal díszített váza. Platina mázas fajansz, Jelzett, minimális kopással, m: 22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Zsolnay névjegykártyatartó vizet merítő nő alakkal. Eozin mázakkal borított porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 29,5x25,5x15 cm, ilyen méretben kuriózum!
11397.

Zsolnay névjegykártyatartó vizet merítő nő alakkal. Eozin mázakkal borított porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 29,5x25,5x15 cm, ilyen méretben kuriózum!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
EUR
,
220,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-as formaszám. Kézzel festett, jelzett porcelánfajansz, sérülésekkel, 26,5 cm
11398.

Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-as formaszám. Kézzel festett, jelzett porcelánfajansz, sérülésekkel, 26,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Sarregouemines Louis 15 mintás teás készlet. Repedezett mázzal, 1 alj ragasztott, kopással antik fajansz, teljes.
11399.

Sarregouemines Louis 15 mintás teás készlet. Repedezett mázzal, 1 alj ragasztott, kopással antik fajansz, teljes.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
EUR
,
279,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus jelenetekkel játszadozó puttókkal, kézzel festett, jelzett, réz rátéttel, apró hajszálrepedéssel / Capodimonte porcelain box with embossed ornaments depicting playing puttos. Hand painted, with light crack. 14x9x6 cm
11400.

Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus jelenetekkel játszadozó puttókkal, kézzel festett, jelzett, réz rátéttel, apró hajszálrepedéssel / Capodimonte porcelain box with embossed ornaments depicting playing puttos. Hand painted, with light crack. 14x9x6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
EUR
,
141,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm
11401.

Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Zsolnay bélyeghenger. XIX. sz., oldalán jelzett: ZSOLNAY felirat. Kis kopással, 9,5x6x6 cm
11402.

Zsolnay bélyeghenger. XIX. sz., oldalán jelzett: ZSOLNAY felirat. Kis kopással, 9,5x6x6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
EUR
,
161,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Hummel kisfiú nyulakkal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
11403.

Hummel kisfiú nyulakkal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
4

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz