Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/463/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000002/Zsolnay-perzsa-mintas-kionto-Benyomott-Zsolnay-Pecs-jelzessel-1288-as-formaszam-Kezzel-fes~II3053629
3053629
11398
463
80000
Kikiáltási ár:
80 000 Ft 216,22 EUR , 235,29 USD
Leírás: Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-as formaszám. Kézzel festett, jelzett porcelánfajansz, sérülésekkel, 26,5 cm