100 000 Ft
270,27 EUR, 294,12 USD
cca 1900, Villeroy & Boch Mettlach Stein porcelán judaika boroskorsó. Opalinüveget utánzó krémporcelán alapon reliefszerű szőlő- és seregélyminták, elöl alakokkal közrefogott kartusban német szöveg. Billenthető ón fedélben belefoglalt porcelánon Dávid-csillag, benne szőlőfürt. Fogóján tűzhibával, apró kopottsággal, jelzett, m: 17 cm