Porcelán Tételek száma: 418
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3095763
11452
463
3800
Herendi domború levél díszítménnyel váza. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm 3113203
11453
463
2 db Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 10-11 cm 3115838
11454
463
Herendi rust szőlőmintás csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 13,5 cm 3115839
11455
463
Herendi rust szőlőmintás csésze alátéttel. Jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm 3115836
11456
463
Herendi rust szőlőmintás tejkiöntő. Jelzett, minimális kopással, m: 9,5 cm 3115837
11457
463
Herendi rust szőlőmintás csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 13,5 cm 3117112
11458
463
Herendi madárka. Jelzett kézzel festett, hibátlan, m: 7,5 cm 3117886
11459
463
Herendi váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm 3074699
11460
463
Herendi kisváza. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, m: 9,5 cm 3096491
11461
463
Herend eton mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3069761
11462
463
Herendi virágmintás váza, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, m: 11 cm 3069763
11463
463
Herendi csengő és hamuzó, 2. oszt. jelzéssel, csengőn pattanással, klf mintával Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft