Porcelán Tételek száma: 418
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2755622
11806
463
4db retró Aquincum kis tálka, jelzett, kopásokkal. 3037220
11807
463
2200
2 db Bohemia cseh vintage gyermek bögre német felirattal. Matricás, jelzett, kopásokkal 8 cm 3037199
11808
463
Bavaria Schinding bonbonniere. Matricás, jelzett, apró kopással d: 13 cm 3069336
11809
463
Pipázó tatár férfi. Porcelán figura, jelzett, hibátlan, kis gyári tűzhibával, m: 22,5 cm 2970885
11810
463
Ilmenau virág mintás porcelán váza. kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19 cm 3065426
11811
463
3 darab Aquincum kézzel festett váza, közte balatoni emlék, egyik repedt, m: 9,5-21 cm 2925373
11812
463
2 db Ibolya mintás porcelán kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm, 29 cm 2994097
11813
463
Kézzel festett porcelán asztali lámpa. Német, régi szövetes vezetékkel, nincs kipróbálva 16 cm 2793084
11814
463
Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm 3058358
11815
463
Sz. Berry Gabriella kézifestett tálka, kopással, d: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft