260 000 Ft
702,70 EUR, 764,71 USD
Villeroy & Boch, XIX. sz., judaika ivókorsó, platina mázas fajansz, tetején Dávid-csillag ábrázolással, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm