Porcelán Tételek száma: 418
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3118145
11404
463
Hummel Goebel csibéket etető lány. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm 3118140
11405
463
Hummel Goebel lány csibékkel. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3115389
11406
463
Hummel Goebel piros nyúl. Jelzett, minimális kopással, m: 6 cm 3117203
11407
463
Hollóházi art deco kutya. Terv.: Őry Ferenc. Jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm 3117205
11408
463
Aquincum víziló. Jelzett, hibátlan, h: 7 cm 3117172
11409
463
Aquincum aquazur angyalka gyertyatartóval. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3117175
11410
463
Aquincum aquazur krokodil. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 11,5 cm 3117181
11411
463
Aquincum aquazur teknős. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 6,5 cm 3117186
11412
463
Aquincum aquazur sün. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 6 cm 3117167
11413
463
15000
Drasche csíkos ruhás nő madárral. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 3117020
11414
463
Royal Dux Manufaktúra, Elly Strobach-Königova iparművész (1908-2002): Női akt. Formába öntött finomfajansz. Formaszámmal jelzett, cca 1930, aljánál pattogzással, m: 20,5 cm 3121495
11415
463
Aquincum gém. Jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft