Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2789043
11440
435
Hollóházi Gyulai Önkéntes Tűzoltó Egyesület 1886-1986. Porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, hibátlan 26 cm 2764442
11441
435
Hollóházi "Somogy legjobb sportolója 1987 Felnött ffi I." feliratú váza, matricás porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 37,5 cm 2751589
11442
435
Hollóházi, Bükki Béla terv, 5db süteményes tányér, jelzett, hibátlan, d: 17,3 cm 2655134
11443
435
Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm 2773189
11444
435
2 db régi Hollóházi fajansz tányér. Jelzett, egyik hátul erősen sérült d: 24 cm 2818078
11445
435
Hollóházi szilva pálinka porcelán flaska. Matricás, jelzett, hibátlan, dugóval. 16 cm 2824289
11446
435
Hollóházi könyvet tartó nő, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, m:35cm 2824264
11447
435
Hollóházi tortatál, virágmintás, kopott, d: 30 cm 2824260
11448
435
Hollóházi virágmintás porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 18 cm 2824262
11449
435
Hollóházi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2820210
11450
435
Hollóházi porcelán korsó. Komondor anti terror unit 1987 festéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 17,5 cm 2783038
11451
435
Hollóházi retró teknős, jelzett, hibátlan, 12,5x9cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft