Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2754617
11344
435
30000
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm 2800268
11345
435
34000
Fischer Ignác, kutyás bonbonier, kopott, minimális lepattanásokkal, jelzett, 15x10x13,5 cm cm 2799572
11346
435
80000
Fischer Emil (1863-1937): 2 db legényes váza párban 1923. Kézzel festett kőedény, jelzett. Reprodukálva: Art deco és modernizmus, lakásművészet Magyarországon 1920-1940. IMM kiállítás 24 cm Kis kopással 2726410
11347
435
Aquincum Porcelángyár: Galambos lány. Jelzett, hibátlan, Terv: Ősz Szabó Antónia. 1970 körül. m: 24,3 cm 2779616
11348
435
14000
Halmos Ferenc (1931-): Kristály mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 23cm 2779618
11349
435
Halmos Ferenc (1931-): Kék kristály mázas fali tányér, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm 2747181
11350
435
40000
Porcelán fali tükör és gyertyatartó, rózsákon kis lepattanás, jelzés nélkül, d: 35cm, h: 19 cm 2695576
11351
435
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2694780
11352
435
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2817653
11353
435
Zsolnay gondolkodó figura, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzett, nyakán javított 15 cm 2824130
11354
435
Zsolnay gondolkodó figura, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzés nélkül (alján 2-es formaszámmal?), sérült, m: 22,5 cm 2708263
11355
435
70000
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft