Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2816642
11368
435
11000
2 db Herendi Eton mintás mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással, az egyik alján hajszálrepedéssel. 2668663
11369
435
Herendi nagyméretű tortatál. Fehér mázas, alján a jelzés részben lereszelve, felül néhány karcolással, d: 37 cm 2824290
11370
435
Herendi Rothschild porcelán tálka kézzel festett jelzett apró kopásnyomokkal, 9x12x2 cm 2824081
11371
435
Herendi cca. 1950 mini harkály / fakopáncs. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 4,5x6 cm 2824098
11372
435
Herendi Tertia lámpatest, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 24 cm 2655132
11373
435
Herendi virág, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, d: 11 cm 2747410
11374
435
Herendi litofán tányér, csikós a gémeskútnál, puli kutyájával, kopásokkal, minimális hajszálrepedéssel, jelzés nélkül. D: 15,5 cm 2764753
11375
435
Herendi rózsa, kézzel festett porcelán, jelzett, apró lepattanásokkal, 9x7,5cm 2820774
11376
435
2 db Herendi Viktória mintás tálka, erősen kopott, jelzett, h: 14-15 cm 2820759
11377
435
Herendi Apponyi mintás fonott tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2812372
11378
435
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, ragasztott m: 9 cm 2819977
11379
435
Herendi Viktória mintás bonbonier, rózsás fedéllel. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft