Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2823783
11356
435
Fischer Vilmos Kolozsvár, tálka, kopott, jelzett, d: 10 cm 2774276
11357
435
24000
Herendi porcelán borívó, "Tokaj" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 2824225
11358
435
38000
Herendi Viktória mintás körmös váza, jelzett, kopott, m: 17 cm, d: 22 cm 2822809
11359
435
24000
Herendi Zöld halpikkely mintás madárka, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2794298
11360
435
Herendi kagyló formájú nagy méretű kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24x22 cm 2795161
11361
435
Herendi virág mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopással. 1939-es jelzéssel. 23x20 cm 2821123
11362
435
Herendi magyaros hamutál, fém tetővel, kopott, jelzett, d: 14 cm 2818595
11363
435
15000
Herendi, nagy méretű tortatál, tulipán mintás, háncs nyomott, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, d: 32 cm 2764734
11364
435
Herendi porcelán kutyáját etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), restaurált, m: 20 cm 2764227
11365
435
22000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2764174
11366
435
15000
Herendi Zöld Küllő, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2816618
11367
435
24000
Herendi porcelán kézzel festett asztali lámpa. Új vezetékkel, búrával, réz talppal 36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft