Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2777737
11452
435
26000
Hollóházi porcelán Hajnalka mintás, 6 személyes szendvicses / süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, kopásmentes arannyal. 2817740
11453
435
Olasz fajansz reggeliző kínáló, jelzett, kis lepattanásokkal, 49x32 cm 2813793
11454
435
14000
Limoges francia lapostányér, 6 db, jelzett, szép állapotban, d: 24,5 cm 2821271
11455
435
Német mokkás készlet, szép állapotban, jelzett. 2822231
11456
435
Meissen főzelékes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, három csiszolt vonallal, hibátlan, d: 24,5 cm 2822243
11457
435
40000
Sevres jelzéssel francia női figura, kézzel festett porcelán, virágokon apró lepattanások, jelzett, m: 37 cm 2822245
11458
435
24000
Meissen jelzéssel lányka bőségszaruval. Kézzel festett porcelán, jelzett, kis lepattanással, m: 24 cm m: 24 cm 2811357
11459
435
Royal Dux jegesmedve porcelán. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 32x40 cm 2813293
11460
435
1847 Bécs: Giacomo Meyerbeer német zeneszerző, korának legnépszerűbb operaszerzője, a francia opéra grande legnagyobb mesterének porcelán büsztje. Jelzett, kis gyári hibával, és kopásokkal, m: 12 cm 2793760
11461
435
Guayin, kínai mázas porcelán, jelzés nélkül, mázhibával, m: 22 cm 2793812
11462
435
Zhonguo Jingdezhen Zhi Famille Rose kínai váza, 1950 körül, kontúr matricás, kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 2793844
11463
435
Napóleon katonái dísztányér, jelzett, kopott, alján repedés, d: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft