Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2731409
11548
435
Lindner Echt Kobalt kerek tálca, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 34 cm 2599445
11549
435
Glenfiddich Pure Malt Scotch Whiskey kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm 2794360
11550
435
Aquincum matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm 2794375
11551
435
Jelzés nélkül: Kendős nő. Kézzel festett, jelzett, sérült kendővel. m: 24,5 cm 2818249
11552
435
Görög mintás bordó/fehér füles kínáló, jelzett, hibátlan, jelzett, 35x13 cm 2817779
11553
435
Balmoral Castle angol teáskanna, fajansz, kis kopásokkal, jelzett, m: 20 cm 2768962
11554
435
Gránit pingvines tányér, jelzett, kis kopással, g: 21,5 cm 2813391
11555
435
Drasche Kapuvár címeres váza, jelzett, kis kopásokkal, 8 cm 2813393
11556
435
Aquincum Tata tálka, jelzett, kis kopásokkal, d: 8 cm 2813396
11557
435
Jelzés nélkül, Jakováli Hasszán dzsámija Pécs tálka, , kis kopásokkal, 9,5x8,5 cm 2813398
11558
435
Kispest táncoló maci, jelzett, kopásokkal, m: 9,5 cm 2813426
11559
435
Aquincum Hévíz váza, jelzett, kopásokkal, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft