Balmoral Castle angol teáskanna, fajansz, kis kopásokkal, jelzett, m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Balmoral-Castle-angol-teaskanna-fajansz-kis-kopasokkal-jelzett-m-20-cm~II2817779
2817779
11553
435
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Balmoral Castle angol teáskanna, fajansz, kis kopásokkal, jelzett, m: 20 cm
: nagy_andras