Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2813427
11560
435
Virág mintás porcelán tálka, kardos jelzéssel, kopásokkal, d: 8 cm 2813390
11561
435
Drasche Kapuvár címeres tálka, jelzett, kis kopásokkal, 14x5,5 cm 2821180
11562
435
2 db porcelán bögre, jelzett, kopott, Sissi és Ferenc József képmásával díszítve, m: 9,5 cm 2821171
11563
435
Antik porcelán kiöntő, jelzett: Hüttl Tivadar Budapest, kopásokkal, m: 18 cm 2821142
11564
435
Vegyes porcelán tétel, vegyes állapotban, méretben, garancia nincs! 2821129
11565
435
2200
Német porcelán, morzsatartó, kopott, jelzett, m: 22 cm 2821118
11566
435
Holland kislány, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 11 cm 2822232
11567
435
Bavaria, indiai kék-fehér, 3 részes reggeliző, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 2822855
11568
435
Schirnding Bavaria limitált kiadású porcelán dísztányér, Hans Joachim Krantz által tervezett mintával, 1980. Matricás, jelzett, hátoldalán ragasztófoltos, d: 19,5 cm 2822823
11569
435
Antik porcelán emlékbögre, irizáló, plasztikus virágos mintával, kopásokkal, m: 8,5 cm + Pfeiffer & Löwenstein tányér/alj, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 16 cm 2822791
11570
435
Augarten arany mintás porcelán csésze és alj. Matricás, jelzett, az aljon kopásokkal, m: 5 cm, d: 11,5 cm 2822782
11571
435
Ilmenau bordó, virágmintás porcelán süteményes tányér. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft