Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2811757
11584
435
3800
Antik, pink, cseh teás szett, 5 személyes, 13 részes, porcelán, kopott, jelzés nélkül. 2812672
11585
435
Kínai porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 20 cm 2811951
11586
435
Villeroy & Boch sütőtál, jelzett, hibátlan, 35x22 cm 2817597
11587
435
Krakkói emlék tányér, jelzés nélkül, kis kopásokkal, d: 18 cm 2817602
11588
435
Keleti porcelán figura, jelzett, kis kopásokkal, m: 24 cm 2817605
11589
435
Német porcelán bonbonier, alján kis lepattanás, kopásokkal, jelzett, d: 6,5 cm 2817611
11590
435
2200
Unter Weissbach porcelán váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 8,5 cm 2817616
11591
435
Gránit kutya, festett fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, m: 20 cm 2817626
11592
435
Rolleres maci, jelzés nélkül, repedéssel, m: 7,5 cm 2818339
11593
435
6 db Fine porcelán mokkás csésze aljjal, kopott, kis gyári hibákkal. 2793845
11594
435
3 db skandináv dísztányér, jelzett, kopott, d: cca. 20 cm 2793032
11595
435
Cluj kínálótál, erősen kopott, jelzett, d: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft