Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2816310
11488
435
Virágos váza. Kézzel festett, jelzett, kicsi lepattanásokkal. 26 cm 2817018
11489
435
Harlekin bohóc jelzés nélküli kézzel festett porcelán szobor, kis lepattanással 35 cm , 2824203
11490
435
Antik kínai pávás díszváza, szeladon mázas, mázalatti kobaltkékkel festett porcelán, jelzés nélkül, 19, század, korának megfelelő kopásokkal, mázlepattanásokkal. m: 20 cm 2824205
11491
435
Zhonguo Jingdezhen Zhi Famille Rose kínai váza, 1950 körül, kontúr matricás, kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2824207
11492
435
Qianlong Nian Chi, kínai Famille Rose díszváza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 21 cm 2824208
11493
435
Antik japán Satsuma jellegű váza, kézzel festett fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, m: 42 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2824139
11494
435
11 darabos román fűszertartó készelt, porcelán, kopott, jelzett: Cluj. Vegyes méretben. 2731433
11495
435
12 személyes süteményes készlet, matricás porcelán, kopott, jelzés nélkül. 2731429
11496
435
Belga fajansz váza, rokokó jelenetes, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 25 cm 2731427
11497
435
Német halas porcelán készlet, jelzett, hibátlan, d: 19-37 cm 2569052
11498
435
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm 2747406
11499
435
7 db Limoges tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19,5cm, 22,5x13,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft