Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2793841
11464
435
Leopold I. dísztányér, fajansz, jelzett, kopott, d: 19,5 cm 2523950
11465
435
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm. 2754698
11466
435
11467
435
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754700
11468
435
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754690
11469
435
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754692
11470
435
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754680
11471
435
Tomor Maestrich made in Holland teáskanna. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül, m: 26 cm 2792991
11472
435
9 db-os kínai szett, jelzett, hibátlan. 2747429
11473
435
40000
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal. 2750132
11474
435
4800
Kínai pávás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2461974
11475
435
2 db kínai porcelán fookutya. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft