Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2762756
11392
435
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm 2790996
11393
435
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, mázhajszálrepedésekkel, m: 18 cm 2641319
11394
435
14 darabos Zsolnay tétel: 5 db kulacs, gyufatartó, bonbonniere. Fehér mázas, jelzett. 2817654
11395
435
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, sérült. d: 27 cm 2819468
11396
435
Zsolnay ősz "ginkgo biloba" mintás kiöntő. Kézzel festett, ónmázas, jelzett, hibátlan 16 cm 2819466
11397
435
Zsolnay pöttyös és virágos mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 31 cm 2819463
11398
435
Zsolnay pillangó mintás porcelán kompótos tál + lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm 2682954
11399
435
Zsolnay porcelán madárpár. Kézzel festett, jelzett (terv.: Sinkó András), kis lepattanással, 14,5x7 cm 2819467
11400
435
Zsolnay pöttyös és virágos mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 2819464
11401
435
Zsolnay Pompadur mintás salátás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24x24 cm 2819469
11402
435
Zsolnay tollazott ezüst szegélyes szószos tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm 2819483
11403
435
Zsolnay Pompadur mintás teás csésze. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft