Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2815822
11632
435
3800
Virágmintás porcelán szószos edény, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel, 19×12×14 cm 2815838
11633
435
Virágmintás kézzel festett porcelán tál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 30 cm 2759015
11634
435
Kahla retró német porcelán teáskészlet, hatszemélyes, irizáló réteggel. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 10 cm, 15 cm 2816491
11635
435
Home Living 6 csészés kávés készlet, matricás, jelzett, kopott, mázhibákkal, eredeti dobozában, csésze: 6x4,5 cm, csésze alj: 11 cm 2824288
11636
435
3 db tányér, Hollóházi Szász Endre, Zsolnay pillangómintás, Zsolnay magyaros, jelzett, kopásnyomokkal, d:8-24,5cm 2824279
11637
435
Kártyavető cigány lány, orosz porcelán, jelzett, kézzel festett hibátlan, m: 16cm 2820213
11638
435
Robot formájú porcelán persely, hibátlan 20 cm 2820168
11639
435
Cuinox porcelán tál. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 27x27 cm 2819470
11640
435
Pécsi porcelán retro tél mintás bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm 2823834
11641
435
DW fajansz dísztányér, Napóleon arcképével. Máz alatti festés, jelzett, hátul kis lepattanással d: 27 cm 2783062
11642
435
Ukrán, Polonne porcelán. "Kozák és Kozácska". Jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm 2783058
11643
435
Ukrán, Polonne porcelán. Gidáját szoptató őzike. Jelzett, hibátlan, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft