Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2730760
11656
435
Victoria jelzett porcelán bonbonier, matricás lovaspóló jelenettel, kopásnyomokkal, 9x7,5 cm 2598525
11657
435
4200
Marzi & Remy sörös korsó, falu jelenettel, matricás steinzeug, fém tetővel (250 éves sörhagyomány), hibátlan, jelzett, m:18,5cm 2598521
11658
435
6500
Marzi & Remy sörös korsó, háborús jelenettel, matricás steinzeug, fém tetővel, hibátlan, jelzett, m: 18,5 cm 2598538
11659
435
3800
Gerz német sörös korsó, kerámia, ón fedővel, oldalán kocsma jelenet, jelzett, kopásnyomokkal, m: 17 cm 2598535
11660
435
4800
Rastal német sörös korsó, steinzeug, jelzett, hibátlan, oldalán sörhordó férfi, m: 13,5 cm 2598523
11661
435
5500
Marzi & Remy sörös korsó, Hamburg történelmi városképével, matricás steinzeug, fém tetővel, hibátlan, jelzett, m: 18,5 cm 2598530
11662
435
7500
Gerzit német söröskorsó, steinzeug, ón fedél, tetején mozdony relief, jelzett, oldalán kocsma jelenet, kopásnyomokkal, m:16cm 2598556
11663
435
2 db mini steinzeug sörös korsó, ón fedővel, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8 cm 2598528
11664
435
4400
Német kis méretű sörös korsó, 19. sz második fele, steinzeug, 1/8 L, ón fedővel, oldalán felirat: Trinke klar, Rede Wahr / Világos ivás, igaz beszéd. Fedele javított, m:13cm 2598532
11665
435
Szlovén UNION sörgyári jubileumi sörös kupa, porcelán, ón fedővel, jelzett: Rastal. 1994. Körbe felirat, ,,130 éves a Szlovén sörszövetség * 400 éves a ljubljanai sörgyártás. M:24cm 2598553
11666
435
Mini fedeles sörös korsó, jelzett: Albert Jacob Thewalt, 1890 körül, kopásnyomokkal, m:8,5cm 2719692
11667
435
Grulich; Muttergottesberg emlék bögre, kopott, jelzés nélkül, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft