Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2814704
11428
435
300
Hollóházi kotyogó kiöntő, kopott, koszos, jelzett, m: 13 cm 2820941
11429
435
Hollóházi márvány mintás porcelán tálka, jelzett, kopott, 12x14 cm 2820940
11430
435
Hollóházi márvány mintás porcelán bonbonier, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10x9 cm 2820938
11431
435
Hollóházi márvány mintás porcelán tálka, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6 cm 2820936
11432
435
Hollóházi márvány mintás porcelán váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm 2813701
11433
435
Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm 2812035
11434
435
Hollóházi Házilúd / liba, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2811994
11435
435
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2817592
11436
435
Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, kis kopásokkal, m: 18 cm 2817595
11437
435
Hollóházi virág mintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 17 cm 2817625
11438
435
Hollóházi virágmintás hamutál, kis kopásokkal, jelzett, 7,5x9 cm 2817621
11439
435
Hollóházi virágmintás bonbonier, kis kopásokkal, jelzett, 8x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft