Herendi Rothschild porcelán tálka kézzel festett jelzett apró kopásnyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Rothschild-porcelan-talka-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-9x12x2-cm~II2824290
2824290
11370
435
Leírás: Herendi Rothschild porcelán tálka kézzel festett jelzett apró kopásnyomokkal, 9x12x2 cm