Hollóházi "Somogy legjobb sportolója 1987 Felnött ffi I." feliratú váz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-Somogy-legjobb-sportoloja-1987-Felnott-ffi-I-feliratu-vaza-matricas-porcelan-~II2764442
2764442
11441
435
Leírás: Hollóházi "Somogy legjobb sportolója 1987 Felnött ffi I." feliratú váza, matricás porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 37,5 cm
: karap_norbert