Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2700318
11246
430
3 db Zsolnay kulacs magyaros mintákkal. Kézzel festett, jelzett, 12-7,5 cm 2717547
11247
430
Zsolnay porcelán pillangómintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2762485
11248
430
Zsolnay porcelán "tűzifa gyűjtő fiú", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2761047
11249
430
Zsolnay szüretelő pohár, eozin mázas porcelánfajansz, 20. század közepe. Jelzett, kis hibával és hajszálrepedéssel. m: 16 cm 2761351
11250
430
Zsolnay vaddisznó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2761869
11251
430
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2761750
11252
430
Zsolnay Pompadour mintás leveses tál fedél nélkül. jelzett, sérült d: 23 cm 2761749
11253
430
Zsolnay Pompadour mintás leveses tál fedél nélkül. jelzett, sérült d: 23 cm 2717882
11254
430
Zsolnay porcelán korsó, jelzett, mázhibákkal, m: 28 cm 2736604
11255
430
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8,5 cm 2700326
11256
430
Zsolnay porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, kopott. d: 8 cm 2700341
11257
430
3400
Zsolnay retro porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft