Zsolnay porcelán "tűzifa gyűjtő fiú", kézzel festett, jelzett,(tervező... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Zsolnay-porcelan-tuzifa-gyujto-fiu-kezzel-festett-jelzett-tervezoSinko-Andras-kopa~II2762485
2762485
11248
430
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Zsolnay porcelán "tűzifa gyűjtő fiú", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
: karap_norbert