Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2733177
11221
430
60000
Zsolnay 8 személyes vegyes étkészlet, 1930-40 körül, kopásnyomokkal, jelzett. 2761745
11223
430
38000
Zsolnay eozin mázas szivar hamutartó d: 16 cm Jelzett, hibátlan 2761747
11224
430
36000
18 darabos Zsolnay Pompadour mintás tányérszett, előételes, lapos, leveses, jelzett, kopott. 2761753
11225
430
24000
Zsolnay eozin mázas asztali lámpa. 31 cm égővel 2762057
11226
430
24000
6db Zsolnay hagymamintás lapostányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm 2705825
11227
430
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2694789
11228
430
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2654925
11229
430
22000
Zsolnay Pompadour mintás teás csésze 6 db, teljes, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2731762
11230
430
Zsolnay virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27 cm 2761766
11231
430
Zsolnay Pompadour mintás 6 db mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással. 2761756
11232
430
Zsolnay Pompadour mintás 6 db teás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással. 2761100
11233
430
15000
Zsolnay virágmintás dísztál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft