Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2760068
11197
430
Herendi Viktória mintás porcelán fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 27x17 cm 2761055
11198
430
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett porcelán, plasztikus rózsa motívummal, lepattanásokkal, minimális kopásokkal, jelzett, d: 9,5cm 2761818
11199
430
Herendi Zova mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással 8x7 cm 2578176
11200
430
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940 + benyomott jelzés), sérüléssel, kisebb kopásnyomokkal, 12x8x4,5 cm 2736367
11201
430
Herendi purpur Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 19 cm 2701914
11202
430
2 db Herendi Viktória mintás leveses tányér, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, apró tűzrepedéssel, csorbával, jelzett, d: 24,5cm 2761857
11203
430
3 db Herendi fácán mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7 cm, 12x8 cm 2761853
11204
430
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással. 10x8 cm 2759362
11205
430
Herendi indás füles tálca. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, 28x20 cm 2761860
11206
430
Herendi Rotschild mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x10 cm 2761862
11207
430
Herendi fácán mintás porcelán tartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 6 cm 2761844
11208
430
2 db Herendi fácán mintás porcelán fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 5x3,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft