Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2761497
11209
430
Herendi 1946 porcelán Viktória mintás mokkás csésze alj, kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel, kopott!!, m: 10,5 cm 2761592
11210
430
3800
Herendi cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, belsejében lepattanás, d:8 cm 2762019
11211
430
Herendi virágmintás, leveles cukortartó, jelzett, kis kopásokkal, 11x8 cm 2762456
11212
430
4400
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2764753
11213
430
Herendi rózsa, kézzel festett porcelán, jelzett, apró lepattanásokkal, 9x7,5cm 2736368
11214
430
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14,5×8 cm 2736369
11215
430
3800
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm 2758943
11216
430
Zsolnay Pécs Orvostudományi Egyetem eozin mázas plakett. Jelzett, hibátlan. d: 11 cm 2759117
11217
430
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, h: 10,5 cm 2759113
11218
430
Herendi Viktória mintás ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm 2758476
11219
430
Herendi Rotschild mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 13,5x9 cm 2759354
11220
430
Herendi Tertia virágos tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 20x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft