Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2760073
11234
430
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzés nélkül (Markup Béla), hibátlan, m: 30 cm 2762054
11235
430
Zsolnay Marie Antoinette mintás mokkás csésze 5db, alj, 6db, jelzett, minimális kopásokkal. 2762283
11236
430
Zsolnay Török János terv: Tornász lány. Késszel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő kopásokkal, m: 26 cm 2756316
11237
430
Zsolnay akt, alapmázas porcelán, máz alatti repedésekkel, jelzés nélkül, m:25 cm 2654924
11238
430
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán szendvicses tálca és kompótos készlet. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal. 2598533
11239
430
7500
Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm 2761352
11240
430
Zsolnay bika. Kézzel festett, jelzett, kis mázhiba. Formaterv: Török János 18 cm 2765607
11241
430
Zsolnay porcelán Szegedi emlék bögre. Matricás, jelzett, kopott 9 cm 2728438
11242
430
Zsolnay mokkás készlet hat személyes, tejkiöntő nélkül. Matricás, jelzett, kiöntő csöve sérült . 2759346
11243
430
3 db Zsolnay porcelán tárgy: váza, m: 15 cm + bonbonier, d: 8,5 cm + tálka, 11x7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2697515
11244
430
3800
Zsolnay "Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 101mm 2697518
11245
430
3800
1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft