Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2563838
11270
430
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan. 2744790
11271
430
Hollóházi OTP logós mokkás szett, dobozban. Jelzés nélkül. 2764739
11272
430
Hollóházi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 31 cm 2749791
11273
430
11000
Antik hollóházi népi tányér, öblében felitar: "Ki Istenben hizik Nemcsalatkozik" Kézzel festett fajansz, jelzett, korának megfelelő mázkopásokkal. d: 23,5 cm 2749792
11274
430
11000
Antik hollóházi népi tányér, öblében felitar: "Kati" Kézzel festett fajansz, jelzett, korának megfelelő mázkopásokkal. d: 23 cm 2764531
11275
430
Hollóházi nagy kínáló tál, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 30x29cm 2764442
11276
430
4600
Hollóházi "Somogy legjobb sportolója 1987 Felnött ffi I." feliratú váza, matricás porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 37,5 cm 2762490
11277
430
Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 31 cm 2762459
11278
430
Hollóházi kócsag kézzel festett jelzett hibátlan 20 cm 2762435
11279
430
Hollóházi akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm 2762061
11280
430
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 23 cm 2762017
11281
430
Hollóházi rózsa mintás tojás bonbonier, jelzett, hibátlan, 14x9,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft