Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2762000
11344
430
Antik német fajansz korsó. Kézzel festett, alján jelzett, kis mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2759122
11345
430
Royal Tudor Ware Staffordshire, angol fajansz teáskanna, 'Coaching Taverns 1828' máz alatti mintával. Jelzett, minimális mázrepedésekkel, m: 21,5 cm 2759123
11346
430
Royal Tudor Ware Ironstone, angol fajansz teáskanna, '17th Century England' máz alatti mintával. Jelzett, minimális kopással, m: 21 cm 2759125
11347
430
British Anchor Ironstone, angol fajansz teáskanna, 'Old Country Castles' máz alatti mintával. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 2765002
11348
430
3 db kézzel festett, antik porcelán tányér, kopottak, d: 19 cm 2761040
11349
430
3800
Virágmintás porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm 2761041
11350
430
3800
Witeg Kőporc virágmintás porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 2761049
11351
430
Kispest bonbonier, irizáló mázas porcelán, plasztikus rózsa motívummal, rózsán apró lepattanások, kis kopással, jelzett, d: 11,5 cm 2761061
11352
430
Bavaria bonbonier, matricás porcelán, Rembrandt Női képmás festménye nyomán díszített, jelzett, kopásokkal, d: 10 cm 2761332
11353
430
Antik kínáló, 3db, jelzett, fajansz, sérülésekkel, d: 19 cm 2761321
11354
430
Apulum román retró porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 2760756
11355
430
Alföldi népmese mintás dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft