Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2761719
11368
430
Adamo gold collection 6 személyes kávés csésze és alj készlet, matricás, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában 2762015
11369
430
4800
Cluj-Napoca román fonott kosár, porcelán, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 2762358
11370
430
Olasz stílusú hattyú szán formájú porcelán figura, kézzel festett bisquit, jelzett, farktollain feltehetően puttó ülhetett. Sérült, jelzett, formaszám: 1830. Kis kopásokkal, repedéssel. m: 11 cm 2764742
11371
430
3800
Ilmenau kínálótál. Kézzel festett, kis mázhibával. 29x21 cm 2762919
11372
430
Cseh Altwien porcelán tányér, sérült, d: 30 cm 2764750
11373
430
Retkes jelzéssel: kézi festésű porcelán bonbonniere. Kis kopással 11x8 cm 2684078
11374
430
2 db csehszlovák porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 33 cm, 38 cm 2589217
11375
430
Szlovák népies, kézi festésű kancsó. Jelzett. 19 cm 2667473
11376
430
Haas & Czjzek áttört tányér, máz alatti kobaltkék virágmintával. Jelzett, kopott. 20,5cm 2732390
11377
430
4600
2db holland radiátor párologtató, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, belül vízkőnyomokkal, 19x9 cm 2732367
11378
430
Alexia Groß und Einzelhandel GmbH Düsseldorf, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm 2682686
11379
430
Kétrészes, füles porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, sérült, ragasztott, 25x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft