Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2558813
11331
430
5 db kőedény palack csorbákkal, törésekkel, részben jelzett m: 24-31cm 2701386
11332
430
KPM jelzett süteményes tányér, 6db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, d: 19,5 cm 2701384
11333
430
500
KPM jelzett leveses tányér, 3 db , kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, lepattanással d: 24,5 cm 2729645
11334
430
Villeroy&Boch Luxemburg: STIHL 60. évfordulójára kiadott emlék bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm 2654946
11336
430
4800
Karlsbadi porcelán dísztányér, jelzés nélkül, kopásokkal. D: 25 cm 2745067
11337
430
6500
Balatonföred tehén formájú tejkiöntő, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, h: 15 cm 2765153
11338
430
Virágos leányka, kézzel festett, jelzett: Schwarza-Saalbahn Porzellanfabrik E.&A. Müller. 1895 körül, sérült, m: 8,5 cm 2765200
11339
430
Rosenthal teás készlet, 6 db csésze, 5 db csészealj, kanna, kiöntő és cukortartó, matricás, jelzettek a csészék és csészealjak aljain, kopott, az egyiken hajszálrepedéssel. 2740784
11340
430
Agricum keserű italkülönlegesség, Egervin. Porcelán flaska, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14 cm 2763495
11341
430
6500
Thun Czechoslovakia hatszemélyes porcelán étkészlet, mély-, lapos- és süteményes tányérok (össz. 18 db). Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2762570
11342
430
Aquincum-Hüttl Tivadar porcelán sültes tál. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 38x23 cm 2762198
11343
430
Porcelán konyhai szett, 11 db: fedeles cukor- és kávétartó, ovális tál, szószos kiöntő, vágódeszka, szalvétatartó, só- és borsszóró, 3 db tálka. Hagymás, virágos (többségük máz alatti) kék mintával, különböző jelzéssel. Újszerű állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft