Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2762022
11319
430
Schaubach Kunst, német mandolinozó puttó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2762060
11320
430
Kahla hagymamintás süteményes tányér, jelzett, hibátlan, d: 28 cm 2764913
11321
430
Polona Art Kerámiagyár: Ukrán szerelmespár. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 28 cm 2764919
11322
430
Polona Art Kerámiagyár: Szeret nem szeret ukrán lányka. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 31 cm 2764808
11323
430
Hutschenreuter ezüstözött porcelán gyertyatartó. Jelzett, kopásokkal 17 cm 2749837
11324
430
Porcelán Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzett, 8,5x20 cm 2744797
11325
430
Alföldi mokkás szett, dobozban. Hódmezővásárhely címerével. Jelzett. Hibátlan. 2705016
11326
430
2 db angol Toby kancsók/Toby jugs porcelán, jelzett, kopott, m: 10-13 cm 2726600
11327
430
Elbogen Epiag porcelán vajtartó, szószos tál, sótartó, cukortartó, kávéskanna, 2 csésze, kiöntő Matricás jelzett, minimális kopással 2730214
11328
430
4800
Wallendorf rózsa mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:19 cm 2746262
11329
430
7500
Whittard of Chelsea egy személyes teás készlet, porcelán, gyári dobozában. 2539723
11330
430
Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft