Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2762558
11394
430
2 db kerek porcelán tálca, Royal Epiag Czechoslovakia, ill. jelzés nélkül. Kézzel festett, kopásokkal, 26x24 cm és 24,5x21 cm 2762549
11395
430
1 db fajansz csésze + 5 db alj, máz alatti kék mintával. Jelzett, Brown-Westhead, Moore & Co. (BWM) Nagy Britannia, Cauldon Place, Hanley cca. 1862-1904. Mázrepedésekkel, m: 5 cm, d: 10,5 cm 2762535
11396
430
Hüttl Tivadar porcelán kiöntő, monogramos, m: 10 cm + nem hozzávaló, monogramos alj, d: 15 cm. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 2762527
11397
430
3800
Sarreguemines két különböző virágmintás porcelán csésze és alj (2-2 db). Matricás, jelzett, kis kopással. 2762455
11398
430
Aquincumi királylány és békakirályfi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2762018
11399
430
Aquincum áttört szélű porcelán tálka, Apponyi jellegű mintával. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 17x16 cm 2759015
11400
430
Kahla retró német porcelán teáskészlet, hatszemélyes, irizáló réteggel. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 10 cm, 15 cm 2758326
11401
430
2 db porcelán tojás alakú szelence, fém szerelékkel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm 2758329
11402
430
Aquincumi porcelán kacsa pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2758341
11403
430
3400
Aquincumi porcelán Gyula és Hajdúszoboszló emlék vázácska és tálka, össz. 3 db. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 9-10 cm, d: 9 cm 2758276
11404
430
Alföldi porcelán Hódmezővásárhely szett: pálinkás készlet, hatszemélyes, kiöntő, tálca és kupicák + mokkás készlet, cukortartó és 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, minimális kopással. 2758288
11405
430
Drasche táncoló medve, porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft