Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2760063
11406
430
Rosenthal pillangómintás kis tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 5,5 cm 2759928
11407
430
Arabia porcelán kiöntő, Walt Disney Mickey és Minnie Mouse mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 13 cm 2598532
11408
430
Szlovén UNION sörgyári jubileumi sörös kupa, porcelán, ón fedővel, jelzett: Rastal. 1994. Körbe felirat, ,,130 éves a Szlovén sörszövetség * 400 éves a ljubljanai sörgyártás. M:24cm 2598525
11409
430
4600
Marzi & Remy sörös korsó, falu jelenettel, matricás steinzeug, fém tetővel (250 éves sörhagyomány), hibátlan, jelzett, m:18,5cm 2598528
11410
430
4800
Német kis méretű sörös korsó, 19. sz második fele, steinzeug, 1/8 L, ón fedővel, oldalán felirat: Trinke klar, Rede Wahr / Világos ivás, igaz beszéd. Fedele javított, m:13cm 2598530
11411
430
8500
Gerzit német söröskorsó, steinzeug, ón fedél, tetején mozdony relief, jelzett, oldalán kocsma jelenet, kopásnyomokkal, m:16cm 2598534
11412
430
8500
Német díszes sörös kupa, porcelán, ón fedővel, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2598556
11413
430
4400
2 db mini steinzeug sörös korsó, ón fedővel, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8 cm 2598553
11414
430
Mini fedeles sörös korsó, jelzett: Albert Jacob Thewalt, 1890 körül, kopásnyomokkal, m:8,5cm 2598521
11415
430
7500
Marzi & Remy sörös korsó, háborús jelenettel, matricás steinzeug, fém tetővel, hibátlan, jelzett, m: 18,5 cm 2598523
11416
430
6500
Marzi & Remy sörös korsó, Hamburg történelmi városképével, matricás steinzeug, fém tetővel, hibátlan, jelzett, m: 18,5 cm 2598538
11417
430
4200
Gerz német sörös korsó, kerámia, ón fedővel, oldalán kocsma jelenet, jelzett, kopásnyomokkal, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft