Gerz német sörös korsó, kerámia, ón fedővel, oldalán kocsma jelenet, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Gerz-nemet-soros-korso-keramia-on-fedovel-oldalan-kocsma-jelenet-jelzett-kopasnyomokka~II2598538
2598538
11417
430
4200
Kikiáltási ár:
4 200 Ft 11,35 EUR , 12,35 USD
Leírás: Gerz német sörös korsó, kerámia, ón fedővel, oldalán kocsma jelenet, jelzett, kopásnyomokkal, m: 17 cm
: pk