Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2759956
11356
430
Levendula mintás porcelán bögre pár. Dekoratív karton tartóval, matricás, jelzett, hibátlan 11 cm 2759992
11357
430
Klasszikus mintájú süteményes, szendvicses tálca. Matricás, jelzett, kopott 16x45 cm 2761993
11358
430
MZ porcelán teás kiöntő. Szecessziós festéssel. Jelzett, kopással. 24 cm, m: 22 cm 2761944
11359
430
Kőbányai porcelán olvasó bagoly. Kézzel festett, jelzett, kopással 7,5 cm 2761949
11360
430
Aquincum porcelán pingvin. Kézzel festett, jelzett, lepattanással 12 cm 2761974
11361
430
Aquincum porcelán kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2761909
11362
430
MOM kunstporzelan kutya figura, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2761847
11363
430
Rosenthal porcelán cukordoboz. Matricás, jelzett, hibátlan. 12 cm 2761849
11364
430
Delft szélmalom mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 2758876
11365
430
Pelikánok azonosítatlan jelzéssel jelzett fehér mázas porcelán d: 21 cm 2758996
11366
430
Köbányai porcelán kapáló lányka kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2759064
11367
430
Fekete és fehér macska porcelán sószóró 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft