Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2758986
11282
430
Hollóházi úttörő vasút porcelán plakett. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm 2761946
11283
430
Hollóházi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 2761938
11284
430
Hollóházi porcelán márvány mintás váza. Jelzett, kis kopással 29 cm 2759948
11285
430
Hollóházi porcelán sütemény kínáló torony. Aranyozott, jelzett, hibátlan 34 cm 2761455
11286
430
Hollóházi porcelán Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában. 14 cm 2765040
11287
430
Rosenthal porcelán art deco hiányos étkészlet: leveses, salátás tál, szószos alátéttel, 6 db mély, 3 db lapos, 3 db kistányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2761346
11289
430
Imperial Porcelain St. Petersburg 1744. Díszdobozos két személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. / Russian hand painted porcelain in original case Imperial Porcelain St. Petersburg 1744. Díszdobozos két személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. / Russian hand painted porcelain in original case 2761326
11290
430
Villeroy & Boch antik süteményes tányér, 6db, kis kopásokkal, jelzett, d: 15,5 cm 2758378
11291
430
Rosenthal porcelán art deco hiányos kávés készlet: kiöntő, cukordoboz, tejkiöntő, négy csésze, egy tálca 20x34 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2762009
11292
430
Bohemia leveses tál, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 36x20 cm 2762024
11293
430
Goebel, fajansz telefon persely, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2764889
11294
430
Regal porcelán hintó, jelzett, kopásokkal, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft