Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2756351
11295
430
Kutani japán díszváza, korall alapon arany festéssel, stilizált krizantém motívummal, porcelán, jelzett, hibátlan. m: 9, d: 11 cm 2756411
11296
430
Sevres francia dísztányér, kézzel festett, aranyozott, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 2717500
11297
430
Royal Dux elefánt, porcelán, jelzett, etikettel is, hibátlan, 1960 körül, m: 14 cm 2749794
11298
430
11000
Sarreguemines francia 4 személyes reggeliző készlet, jelzett, kis lepattanásokkal. 2592219
11299
430
Capodimonte hal árus fiú. Kézzel festett, jelzett, részben biszkvit porcelán, hibátlan. m: 24 cm 2592222
11300
430
Capodimonte vízhordó lány. Kézzel festett, jelzett, részben biszkvit porcelán, hibátlan. m: 17 cm 2466424
11301
430
Kínai teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, hiányos 2732387
11302
430
15000
5 db Delft Royal G. porcelán tányér, kézzel festett, Rembrant, Diego Velázquez , hölgy, asszony és gitáros. Kopásnyomokkal, d: 16,5cm 2743213
11303
430
22000
6 személyes halas készlet, jelzett: Bavaria, hibátlan. 2743209
11304
430
12 darab Limoges tányér, porcelán, jelzett, apró lepattanások, d: 20,5-25cm 2714408
11305
430
15000
Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett. 2421308
11306
430
Antik porcelán hat személyes süteményes készlet. Áttört, kézzel festett, jelzés nélkül. Egy tányér ragasztott. d: 18 cm, d. 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft