2 db csehszlovák porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 33... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/2-db-csehszlovak-porcelan-tal-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-33-cm-38-cm~II2684078
2684078
11374
430
Leírás: 2 db csehszlovák porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 33 cm, 38 cm
: nagy_andras