2 db Herendi fácán mintás porcelán fogpiszkáló tartó. Kézzel festett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/2-db-Herendi-facan-mintas-porcelan-fogpiszkalo-tarto-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal~II2761844
2761844
11208
430
Leírás: 2 db Herendi fácán mintás porcelán fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 5x3,5 cm
: karap_norbert