Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2736827
10305
428
Stockinger László (?-): A pergolában, olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett, 18x24 cm 2623056
10306
428
5500
Szabó József (1889-1955): Rákosszentmihályi kert, 1930. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 31×22 cm. 2718778
10307
428
Szabó József (1889-1955): Diósgyőr. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 47×36 cm. 2742866
10308
428
Szabó Sándor (1923-1986): Split, 1969. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 33,5×23,5 cm 2742930
10309
428
Szabó Vladimír (1905-1991): A Szentháromság téren. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. Üvegezett fakeretben, hátoldali üvegen repedéssel. 23×28 cm 2739626
10310
428
19000
Szabó Vladimír (1905-1991): Öreg festő. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 25×27 cm 2739362
10311
428
Szabó Vladimir (1905-1991): Festőmodell, rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé sérült és kissé foltos, 24x29 cm 2738313
10312
428
Szalay Pál (1953-2015): Erotikus kép. Kollázs, papír. Jelezve balra lent. Foltos paszpartuban. Kissé vetemedett. 17x49 cm. 2738311
10313
428
Szalay Pál (1953-2015): Lovasok (tanulmányrajz). Tus, papír. Jelzett. 29,5x42 cm 2738310
10314
428
Szalay Pál (1953-2015): Alakok (szürrealista rajz). Tus, papír. Jelzett. 29,5x42 cm 2738309
10315
428
Szalay Pál (1953-2015): Alakok tájban, 1998. Tus, papír. Jelzett. 42x29,5 cm 2734385
10316
428
Szalay Pál (1953-2015): Erotikus kép. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 18x54 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft